fbpx

  Biograf Kyje - Hranice práce

  Biograf Kyje - Hranice práce
  Datum konání:
  st, 18. duben 2018, 19:00
  Kategorie:
  kino
  Vstupné:
  40 Kč

  Dokument Hranice práce byste neměli minout. Vzbudil totiž celostátní diskuzi o podmínkách na pracovištích s minimální mzdou. Novinářka Saša Uhlová se vydala do několika podniků, kde si vyzkoušela náročná a špatně ohodnocená zaměstnání. Nechala se zaměstnat v drůbežárně, nemocniční prádelně i třídírně odpadu.

  Pracovala v drsných podmínkách a vše natáčela skrytou kamerou. Výsledkem je oceňovaný dokument, který odhaluje skutečnosti, jež vůbec nechceme vidět. Jak žijí lidé, díky jimž si můžeme koupit kuře a upéct si ho? Zjistěte na projekci filmu Hranice práce, kam dorazí i publicistka a protagonistka filmu Saša Uhlová. Po promítání tak bude následovat debata. Určitě budete mít spoustu otázek.

  Host besedy: Saša Uhlová (spoluautorka filmu)

  Držitelé členské karty mají vstup zdarma. Členskou kartu lze zakoupit před promítáním nebo každou středu od 15 do 18 hod. na pokladně v KD Kyje. Cena je členské karty na rok 2018 je 50 Kč.

  Součástí Biografu Kyje je také kinokavárna. Promítání si můžete zpříjemnit kávou, domácí limonádou a něčím na zub.

  KD Kyje, Šimanovská 47, Praha 14
  info@kdkyje.cz

  Pokladna: 724 099 889, 226 220 533
  Online prodej zde

  Pokladna v KD Kyje je během letních prázdnin uzavřená. Vstupenky lze zakoupit v kavárně na Plechárně (pondělí až pátek od 17 do 21 hod., v sobotu a v neděli od 15 do 21 hod.) nebo online. Pokladnu v KD Kyje znovu otevíráme 11. září.