fbpx

  Svatomartinské slavnosti

  Svatomartinské slavnosti
  Datum konání:
  so, 9. listopad 2019, 13:00 - 21:00
  Kategorie:
  taneční a společenské akce
  Vstupné:
  zdarma

  Po roce přijede svatý Martin do Kyjí. Sníh možná nepřinese, každopádně nás ale čeká 200 porcí pečených hus, několik divadelních vystoupení a také večerní taneční zábava s kapelou ChaChaband.


  Oblíbená slavnost se už stala tradicí, při které se zabaví děti i rodiče. Podívejte se na program a vyberte si, co vás bude bavit nejvíce. Čekají nás: 

  Pohádka Čert a Káča od Divadelní Agentury Praha, Pohádka O svatém Martinovi a Pohádka O drakovi Bramborákovi Divadla V batohu, fireshow (Ožehavá záležitost), večerní taneční zábava, flašinet, kovář, stánky se suvenýry a dárkovými předměty. Dále se můžete těšit na díničky pro děti, projížďky na koni a z občerstvení na husu, pirohy a další stánky s občerstvením a nápoji. St Martin, restaurace s nejpříhodnějším názvem, připraví dokonce husí miniburgery!

  Vstup na celou akci je zdarma.

  KD Kyje, Šimanovská 47, Praha 14
  info@kdkyje.cz

  Pokladna: 724 099 889, 226 220 533
  Online prodej zde

  Pokladna v KD Kyje je otevřena každou středu od 15 do 18 hodin a vždy hodinu před akcí. Vstupenky lze zakoupit také v kavárně na Plechárně Černý Most (pondělí až pátek od 14 do 21 hod., v sobotu a v neděli od 12 do 21 hod.) nebo online