Pronájmy

Nabízíme možnost pronájmu veřejných prostor kulturního domu včetně technického zázemí.

Hledáte místo pro svou akci, našli jste. Kulturní dům Kyje nabízí několik různě velkých prostorů k pronájmu, proto je škála událostí, které zde můžete pořádat, široká. Máme sál pro svatby, večírky, koncerty, besedy i divadelní představení, stejně jako místnost pro různá školení, semináře či konference. Máme k dispozici i klubovnu pro malé kurzy a aktivity s dětmi. Podívejte se na fotografie, projděte si podmínky a kontaktujte nás na e-mailu akce@simanda.cz nebo na telefonu +420 606 991 111. Podrobnější informace získáte ZDE.

VELKÝ SÁL (16x10m)

Základní informace o velkém sále:

Velký sál (16x10m) je určený pro plesy, taneční zábavy, svatby, křtiny, koncerty, divadelní představení, workshopy, besedy, přednášky a mnoho dalšího podle Vašeho přání.

Sál nabízí možnost nejrůznějšího variabilního uspořádání s počtem míst až 178. Po domluvě jsme schopni zajistit pořadatele (šatna, sál), jevištního technika (ozvučení, scénické osvětlení), zapůjčení projektoru a plátna (300 × 230 cm), AV techniky (mix pult, 2× mikrofon, 2× repro max. 1000 W) a klavíru.

Další možnosti:

Můžete i využít cateringových služeb či se u nás ubytovat, Penzin a Restaurace Šimanda je součástí Kulturního domu Kyje. Zajistí pro Vás kompletní catering. Pro svatby a oslavy nabízí zajištění veškeré stolové dekorace, potahy na židle, květinovou výzdobu, dorty a koláčky z vlastní pekárny či rautové stoly. Při zajištění konferencí mohou být Coffe breaky po celou dobu jednání, káva, sáčkové čaje nebo pečené čaje vlastní výroby, slané a sladké občerstvení, koláče, záviny, bagetky, sandwiche.

Specifikace velkého sálu (ke stažení):

JEVIŠTĚ (10x9m)

Jeviště (10x9m)

Výška jeviště je 7 m. Forbína má rozměr
6 × 1,5 m.