fbpx

  kurzy

  Naučte se s námi něco nového, zjistěte, co vás baví, a poznejte místní. Pořádáme kurzy pro děti i dospělé. Máme sportovní i kutilské nebo umělecké aktivity. Kurzy startují v září a v únoru, to ale neznamená, že by nebylo možno se zapojit i v průběhu roku. Podívejte se na to, co aktuálně KD Kyje nabízí. Vyberte si, co vás nejvíce zajímá, a kontaktujte nás nebo lektory jednotlivých kurzů.

  Klub deskových her Plší doupě obnovuje svoji činnost v novém působišti na Praze 14. Přijímáme nové členy ve věkovém rozmezí 8 - 99 let! První setkání bude 6. 1. 2020. Hrajeme každé pondělí od 17:00 do 19:00 v KD Kyje. Každý, kdo si s námi přijde zahrát, zaplatí pouze jednorázový příspěvek 20,- Kč na opotřebení her. Seznam her, které má klub k dispozici, najdete zde.

  pondělí: 17:00 - 19:00

  cena: 20 Kč/setkání

  Kontakt: Hana Probstová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 775 996 968.

  Můžete se těšit na tréninky a ježdění ve velkém sále v pražských Kyjích, kde bude k dispozici plocha o rozměrech 10×20 metrů. V hale je velice hladký povrch a jízda je tedy velmi pohodlná. 

  CO SE BUDE TRÉNOVAT?

  Dle tréninkové skupiny se bude nacvičovat správné zastavování, jízda vpřed, rovnováha, jízda pozadu, několik způsobů zatáčení, stabilita a nebudou chybět ani zajímavé hry. 

  JAKÉ TRÉNINKY BUDOU PROBÍHAT? 

  - Děti začátečníci
  - Děti mírně pokročilí

  KDY?

  19.01. čas 9 – 11 hod.
  26.01. čas 9 – 11 hod.
  02.02. čas 9 – 11 hod.
  09.02. čas 9 – 11 hod. 

  JE MOŽNÉ ZAČÍT OD KTERÉKOLI LEKCE, stačí se ozvat přímo na kontakty uvedené na webových stránkách Inline školy

  CENA: 1200 KČ ZA 4 DVOUHODINOVÉ LEKCE platí pro všechny tréninkové skupiny. Cena jednotlivé skupinové lekce je 350,- Kč. 

  Jsme tu pro všechny seniory, kteří se rádi potkávají s ostatními, tancují, dozvídají se nové věci a hlavně se rádi baví. Klub seniorů otevírá svoje dveře každou středu ve 13:00. Stačí se ozvat paní Blance Řádové. Už se na vás těšíme.

  A pokud se chcete do života seniorů v Česku zapojit ještě aktivněji, podívejte se na internetový projekt Šedesátka.cz. Najdete zde web plný informací a článků přesně na míru seniorům a jejich zájmům. Informačně–zábavní systém je rozčleněný na čtrnáct krajů a sedmdesát šest okresů a umožňuje seniorům zapojit se do tvorby obsahu. Každý návštěvník totiž může nejen číst, ale také přispívat svými články nebo posílat redakci to, co ho zaujalo.
  Aktivní stáří bez gauče a televize najdete v klubu pro seniory. Plánujeme spoustu zajímavých věcí.

  středa 13 - 16 hod.

  Cena: zdarma

  Kontakt: Blanka Řádová - 728 131 922

  Chceme, abyste se jazyk pořádně naučili, proto je v našich skupinách vždy maximálně šest studentů. Jazyky se u nás učí jak dospělí, tak studenti středních škol i žáci druhého stupně. Volíme zábavnou a komplexní formu studia, abyste u nás studovali s chutí.

  úterý 8:30 – 10:00 hod. falešní začátečníci A
  úterý 10:00–11:30 hod. začátečníci
  úterý 17:30–19:00 hod. mírně pokročilí A
  úterý 19:00–20:30 hod. mírně pokročilí B
  čtvrtek 16:00–17:30 hod. falešní začátečníci B
  čtvrtek 19:00–20:30 hod. středně pokročilí

  Cena: 3 200 Kč/pololetí

  Kontakt: Mgr. Petra Novotná - 777 180 240 nebo 608 029 869, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Maximálně 6 studentů, od začátečníků pro středně pokročilé. Kurzy navíc nabízejí osobní přístup.

  Objevte irský sólový tanec. Vaše děti získají alternativní formu pohybu a třeba si najdou v kurzu i nové kamarády. Lekce tance jsou vhodné pro všechny od 6 do 15 let. Lekce jsou rozděleny na sólové a týmové. Sólové jsou rozděleny do dvou úrovní, podle věku a získaných znalostí. V úterních lekcích se děti naučí sólové formě irského tance tzv. step dancing v soutěžní i nesoutěžní podobě. Osvojí si základní i mírně pokročilé krokové kombinace v měkkých botách i ve stepkách. Středeční lekce jsou věnovány tancování v páru a ve skupině a děti se budou učit prostorovému vnímání, ke koordinaci vrchní a spodní části těla a vlastního pohybu ve vztahu ke skupině, stejně tak k orientaci v různých útvarech. Děti budou vedeny i k vlastní kreativě v podobě různých úkolů. Ve všech lekcích je kladen důraz na správné držení těla, přirozený pohyb a dynamiku, vnímání hudby a rozenání základních rytmů irské hudby.

  Kurzy vedou profesionální tanečníci a absolventi tanečního programu "Master of Arts: Irish Traditional Dance Performance” na "Irish World Academy of Music and Dance" na Univerzitě v Limericku v Irsku. 

  úterý 15:45 – 16:45 hod. irské tance pro děti (6 – 12 let) - sólo 1
  úterý 16:45 – 17:45 hod. irské tance pro děti (9 – 15 let) - sólo 2
  středa 16:00 – 17:15 hod. irské tance pro děti (6 – 15 let) – team

  Cena:
  2280 Kč / 1.pololetí (docházka 1x týdně út)
  1920 Kč / 1.pololetí (docházka 1x týdně st) - lekce neprobíhají každou poslední středu v měsíci
  3500 Kč / 1.pololetí (docházka 2x týdně - út + st) 

  Kontakt: Tereza Bernardová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  On-line přihláška: www.inspiraldance.net/prihlaska, více informací: www.inspiraldance.net 

  Irský step dancing není složitý a vypadá skvěle. Kurzy jsou pro děti od 6 do 15 let. 

  Užijte si ještě jednou taneční. Připomeneme vám klasické tance a nebo vás je prostě naučíme. Taneční kurzy pro páry jsou vhodné jak pro dospělé, tak pro mládež. Pokud nastoupíte až po zahájení kurzu, můžete si dovednosti doplnit na individuální taneční lekci. Budou se o vás starat zkušení taneční instruktoři a jejich asistenti. Počet parů v kurzu je omezen velikostí sálu. Lekce nabízíme jak pro začátečníky, tak pro pokročilé tanečníky. Dbáme na individuální přístup ke každému účastníkovi.

  Pro všechny taneční nadšence jsme v dubnu 2009 založili Hobby klub ASTRA PRAHA. Pořádáme víkendová soustředění, taneční večírky a další setkání, kde si zatancujete a pobavíte se u dobrého jídla a pití.

  Jaké tance se naučíte? Standardní tance: waltz, valčík, tango, foxtrot, quickstep, slowfox, blues a polka. Latinskoamerické tance: cha-cha, rumba, jive, samba a mamba. Tance pro zpestření: salsa, charleston, mazurka a další.

  pondělí, úterý a čtvrtek 18:00 - 22:00 hod.

  Cena: 1 900 Kč/pololetí

  Kontakt: Ing. Miroslav Brožovský - 722 941 890, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (majitel a umělecký vedoucí taneční školy), nebo Ing. Lucie Feldingelová 605 938 331, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (organizační záležitosti).

  Vedené zábavnou formou, ale také pevně vedeným tréninkem až třeba na soutěžní úroveň. Pohybová výchova a rozvoj muzikálnosti u dětí. Podpora správného držení těla. Přípravka pro zájmovou a soutěžní formu společenských tanců. Formace i párový tanec. Jaké tance se děti naučí?

  Standardní tance: Waltz, Valčík, Tango, Foxtrot, Blues, Polka, Mazurka.
  Latinskoamerické tance: Čača, Rumba, Jive, Samba, Mambo.
  Další tance pro zpestření: Salsa, Charleston a další...

  úterý 13.30 – 14.55 hod.
  čtvrtek 13.30 – 14.55 hod.

  Podrobné informace a přihlášky: www.astra-praha.cz

   

  Nemusíte mít doma malého bojovníka, baby judo je tu i pro ty děti, které si prostě chtějí zasportovat.

  Co děti na baby judu čeká? Naučí se základní judistické techniky formou her (judistickou průpravou nejmenších dětí jsou především základní gymnastická cvičení), náplní kroužku je též všeobecná příprava a osvojení si základních pohybových dovedností, naučí se spolupracovat s kamarády a naslouchat jednoduchým pokynům trenéra.

  Co potřebuje vaše dítě na baby judo s sebou? Pro začátečníky doporučujeme tepláky a tričko s dlouhým rukávem, pro pokročilé malé judisty je vhodné kimono, které můžete zakoupit přímo na našem e-shopu www.etatami.cz, trénuje se naboso nebo v ponožkách, ideálně protiskluzových.

  pondělí 15:00 - 18:00 hod.

  Cena: 1 900 Kč / pololetí

  Kontakt: Andrea Čalfová, 773 257 775, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Více informací: www.judoprodeti.cz/kulturni-dum-kyje

  Baby judo vaše malé bojovníky pořádně rozhýbe a naučí je trpělivosti a respektu. Pro děti od 5 let.

  KD Kyje, Šimanovská 47, Praha 14
  info@kdkyje.cz

  Pokladna: 724 099 889, 226 220 533
  Online prodej zde

  Pokladna v KD Kyje je otevřena každou středu od 15 do 18 hodin a vždy hodinu před akcí. Vstupenky lze zakoupit také v kavárně na Plechárně Černý Most (pondělí až pátek od 14 do 21 hod., v sobotu a v neděli od 12 do 21 hod.) nebo online