biograf kyje

  V Kyjích je opět biograf. A promítají se tu filmy, které ve většině kin vůbec neuvidíte. Zveme vás tedy do KD Kyje, kde biograf sídlí.

  Kino může být nevšední zážitek a všechny tak zveme, aby se k nám přidali a zašli k nám do KD na film. Vstupné do biografu je 50 Kč a můžete využívat akci 5 + 1. Promítat začínáme vždy v 19 hod. 

  1_manzelske_etudy_foto_janhromadko.jpg

  Manželské etudy: Nová generace

  Mirka a Kuba se do sebe zamilovali na technoparty, narodilo se jim první dítě a mladý pár se rozhodl vzít. Začal tak sedmiletý příběh, který zmapovala režisérka Hana Třeštíková. Navázala na práci své matky Heleny Třeštíkové, kterou časosběrné dokumenty proslavily. Nový film pokračuje ve formátu manželských etud. Soustředí se sice jen na jeden pár, ale o to důkladněji. Mirce a Kubovi se nevyhnou finanční ani osobní problémy a dvojice bude čelit nejedné zkoušce. Intimní pohled do života současné české rodiny je režijním debutem Hany Třeštíkové, producentky, která se podílela na známém dokumentu Šmejdi.

  Host besedy: Hana Třeštíková

  Termín promítání: 10. 4. 2019

  KD Kyje, Šimanovská 47, Praha 14
  info@kdkyje.cz

  Pokladna: 266 712 465 / 281 863 361
  Online prodej zde

  Pokladna v KD Kyje je otevřená každou středu od 15 do 18 hod. Vstupenky můžete zakoupit také v kavárně na Plechárně (každý den od 14 do 20 hod.) nebo online.