biograf kyje

  V Kyjích je opět biograf. A promítají se tu filmy, které ve většině kin vůbec neuvidíte. Zveme vás tedy do KD Kyje, kde biograf sídlí.

  Kino může být nevšední zážitek a všechny tak zveme, aby se k nám přidali a zapojili se i do filmového klubu. Jak se stát členem klubu? Je to jednoduché, členskou kartu můžete zakoupit na pokladně v KD Kyje před promítáním a každou středu od 15 do 18 hod. Cena klubové karty na rok 2018 je 50 Kč. Promítat začínáme vždy v 19 hod. 

  the-elements.jpg

  The Elements

  Na extrémní sporty stačí i česká kotlina. Uvedeme dokument o třech českých sportovcích, kteří se vydali po nebezpečných cestách horolezectví, hloubkového potápění a BASE jumpingu. Název snímku znamená „živly“, tři sporty zastupují zemi, vodu a vzduch. Poslední zbývající živel je oheň. A přesně ten měl každý sportovec v srdci, Marek Holeček, Michal Rišian a Martin Trdla se dokázali zapálit pro věc a pustit se do nečekaných překážek. Martin Trdla tragicky zahynul, přesto nebo možná právě proto se tvůrci rozhodli dovést projekt do konce. Mohou tak teď představit snímek, který mapuje extrémní sporty v Česku a ukazuje životní příběhy českých sportovců.

  Termín promítání: 21. 11. 2018

  earth_dnzp_3.jpg

  Earth: Den na zázračné planetě

  Podívejte se na naši planetu očima zvířat. Ta si ráno nevaří kávu, ale musí třeba překonat rozvodněnou řeku. Přinášíme snímek z produkce BBC Earth Films, která stojí za úspěšným dokumentárním projektem Zázračná planeta. Podíváme se do těsné blízkosti divokých zvířat, potkáme lenochoda hledajícího lásku nebo pandu vychovávající své potomky. Vydáme se na cestu do nejvyšších hor i k nejvzdálenějším ostrovům. Z hlubin džungle se dostaneme do labyrintů velkoměst. Setkáme se s fascinujícími obyvateli Země, jejichž dobrodružství díky revoluční technologii uvidíme hezky zblízka.


  Termín promítání: 12. 12. 2018

  KD Kyje, Šimanovská 47, Praha 14
  info@kdkyje.cz

  Pokladna: 266 712 465 / 281 863 361
  Online prodej zde

  Máme nový rezervační systém. Pokud vám to s ním nepůjde, volejte Simoně Vlašimské na tel. 603 400 888.
  Pokladna v KD Kyje je otevřená každou středu od 15 do 18 hod. Vstupenky můžete zakoupit také kavárně na Plechárně (každý den od 14 do 20 hod.) nebo online.