fbpx

  biograf kyje

  V Kyjích je opět biograf. A promítají se tu i filmy, které ve většině kin vůbec neuvidíte. Zveme vás tedy do KD Kyje, kde biograf sídlí.

  Kino může být nevšední zážitek a všechny tak zveme, aby se k nám přidali a zašli k nám do KD na film. Vstupné do biografu je 50 Kč a můžete využívat akci 5 + 1. Promítat začínáme vždy v 19 hod. 

  teroristka-web.jpg

  Teroristka

  Učitelky přece nestřílejí lidi! Není tomu tak. Černá komedie Teroristka nám ukáže, že i učitelka v důchodu může vzít do rukou zbraň, aby se postavila zlu. Iva Janžurová jako odvážná seniorka Marie se pustí do boje proti místnímu mafiánovi (Martinu Hofmannovi).

  Když nenajde pomoc u starostky (Tatiana Vilhelmová), dá se do kupy se svým bývalým žákem, kriminálníkem Trpělkou (Pavel Liška), který ji zasvětí do tajů zločinu. Marie se musí naučit zacházet s brokovnicí a pak už jen stačí vydat se na lov mafiánů. Režisér Radek Bajgar napsal titulní roli speciálně pro Ivu Janžurovou, s níž spolupracoval již na snímku Teorie tygra z roku 2016.

  Termín promítání: 18. září od 19 hod.

  KD Kyje, Šimanovská 47, Praha 14
  info@kdkyje.cz

  Pokladna: 724 099 889, 226 220 533
  Online prodej zde

  Pokladna v KD Kyje je během letních prázdnin uzavřená. Vstupenky lze zakoupit v kavárně na Plechárně (pondělí až pátek od 17 do 21 hod., v sobotu a v neděli od 15 do 21 hod.) nebo online. Pokladnu v KD Kyje znovu otevíráme 11. září.