fbpx

  Pronájmy

  Nabízíme možnost pronájmu veřejných prostor kulturního domu včetně technického zázemí.

  Hledáte místo pro svou akci, našli jste. Kulturní dům Kyje nabízí několik různě velkých prostorů k pronájmu, proto je škála událostí, které zde můžete pořádat, široká. Máme sál pro svatby, večírky, koncerty, besedy i divadelní představení, stejně jako místnost pro různá školení, semináře či konference. Máme k dispozici i klubovnu pro malé kurzy a aktivity s dětmi. Podívejte se na fotografie, projděte si podmínky a kontaktujte nás na e-mailu akce@simanda.cz nebo na telefonu +420 606 991 111. Podrobnější informace získáte ZDE

  VELKÝ SÁL (16x10m)

  velk-sl---svatba.jpg
  rezervace_a_prodej_1.jpg
  rezervace_a_prodej_1.jpg
  Základní informace o velkém sále:

  Velký sál (16x10m) je určený pro plesy, taneční zábavy, svatby, křtiny, koncerty, divadelní představení, workshopy, besedy, přednášky a mnoho dalšího podle Vašeho přání.

  Sál nabízí možnost nejrůznějšího variabilního uspořádání s počtem míst až 178. Po domluvě jsme schopni zajistit pořadatele (šatna, sál), jevištního technika (ozvučení, scénické osvětlení), zapůjčení projektoru a plátna (300 × 230 cm), AV techniky (mix pult, 2× mikrofon, 2× repro max. 1000 W) a klavíru.

  Další možnosti:

  Můžete i využít cateringových služeb či se u nás ubytovat, Penzin a Restaurace Šimanda je součástí Kulturního domu Kyje. Zajistí pro Vás kompletní catering. Pro svatby a oslavy nabízí zajištění veškeré stolové dekorace, potahy na židle, květinovou výzdobu, dorty a koláčky z vlastní pekárny či rautové stoly. Při zajištění konferencí mohou být Coffe breaky po celou dobu jednání, káva, sáčkové čaje nebo pečené čaje vlastní výroby, slané a sladké občerstvení, koláče, záviny, bagetky, sandwiche.

  Specifikace velkého sálu (ke stažení):

  JEVIŠTĚ (10x9m)

  jevit.jpg
  Jeviště (10x9m)

  Výška jeviště je 7 m. Forbína má rozměr
  6 × 1,5 m.

  KD Kyje, Šimanovská 47, Praha 14
  info@kdkyje.cz

  Pokladna: 724 099 889, 226 220 533
  Online prodej zde

  Pokladna v KD Kyje je otevřena každou středu od 15 do 18 hodin a vždy hodinu před akcí. Vstupenky lze zakoupit také v kavárně na Plechárně Černý Most (pondělí až pátek od 14 do 21 hod., v sobotu a v neděli od 12 do 21 hod.) nebo online