fbpx

  Letní kino: Hastrman

  Letní kino: Hastrman
  Datum konání:
  st, 12. červen 2019, 21:00
  Kategorie:
  kino
  Vstupné:
  zdarma

  Plavci mají sraz v 19 hod. u rybníka na louce s veřejným ohništěm. Promítat film začínáme v 21 hod. 

  Co když hastrmani opravdu existují? Přijďte na český film podle populární knihy Miloše Urbana, kde se nadpřirozeno potkává se světem smrtelníků. Snímek Hastrman sleduje osudy barona, který chce obnovit rybníky na svém panství, a záhadné Katynky.

   Historický thriller o vášni a pohanství dokáže zaujmout nejen svým příběhem, ale i zpracováním. V hlavní roli se objeví Karel Dobrý. 

  Promítat začneme ve 21 hodin v neodolatelné atmosféře zahrady kostela sv. Bartoloměje, ale přijďte už na 19. hodinu. Přeplaveme totiž Kyjský rybník. Jak na to vám ukáže vedoucí KD Kyje Simona Vlašimská, pro níž je plavání v rybníku denním chlebem. V létě ho překonává v plavkách, v zimě v neoprenu. K filmu budeme točit tematicky zelené pivo a pokud dostanete hlad, můžete si dát utopence! Na pivo, limonádu a utopence můžete přijít už od 19 hod. 

  Sraz plavců je u rybníka na louce s veřejným ohništěm.

  Rybník

  KD Kyje, Šimanovská 47, Praha 14
  info@kdkyje.cz

  Pokladna: 724 099 889, 226 220 533
  Online prodej zde

  Pokladna v KD Kyje je otevřena každou středu od 15 do 18 hodin a vždy hodinu před akcí. Vstupenky lze zakoupit také v kavárně na Plechárně Černý Most (pondělí až pátek od 14 do 21 hod., v sobotu a v neděli od 12 do 21 hod.) nebo online